glasso_logo.svg

PRODUCENT STATUETEK, PUCHARÓW I GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Statuetki odlewane żywicowe

Statuetki odlewane żywicowe to kategoria produktów łącząca innowacyjność z kreatywnością. Żywica, jako materiał wszechstronny i łatwo kształtowalny, pozwala na tworzenie niezwykle detalicznych i różnorodnych form, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.

Statuetki z tej kategorii obejmują szeroki wachlarz tematów i stylów - od realistycznych figurek i zwierząt, przez postacie z mitologii czy popkultury, aż po abstrakcyjne formy artystyczne. Każda z nich jest starannie wykonana, a często ręcznie malowana, aby jak najwierniej odwzorować zamierzony wygląd.

Żywica jest materiałem o wyjątkowej plastyczności i odporności, co pozwala na tworzenie statuetek o skomplikowanych formach, które byłyby trudne do wykonania z innych materiałów. Dodatkowo, dzięki możliwości barwienia, statuetki mogą mieć najróżniejsze kolory i wykończenia. Stanowią one doskonały prezent na różne okazje oraz atrakcyjny element dekoracyjny do domu, biura czy sklepu.

Żywice naturalne znane są już od wieków, a najbardziej znana z nich nosi obecnie nazwę bursztyn, a kiedyś jantar. Dzisiaj żywice są nieodzownym komponentem praktycznie we wszystkich dziedzinach życia społeczno – gospodarczego. Poczynając od odzieży, na budownictwie kończąc. 

Żywice maja wyjątkowe właściwości: trwałość i plastyczność, co umożliwia nadawanie im dowolnych kształtów oraz  możliwość kolorowania i malowania. 

Wykorzystując te właściwości firma GLASSO przedstawia ogromną kolekcję produktów wykonanych z żywicy, które na pewno są w stanie zaspokoić potrzeby klientów na niedrogie, ale piękne w swej formie upominki, nagrody lub prezenty, albo gadżety reklamowe. Sprawdź nasze referencje