Logo Glasso PL

PRODUCENT STATUETEK, PUCHARÓW I GADŻETÓW REKLAMOWYCH

O nas

Naszą pasją jest szkło i jego piękno w rozmaitych postaciach i kształtach.

Nasza firma powstała z pasji do szkła i jego piękna w rozmaitych postaciach i kształtach. Z biegiem lat nasze horyzonty poszerzyły się o kolejne dziedziny, począwszy od rzeźby metalowej i drewnianej po statuetki z tworzyw i druków 3D. Nieprzerwany rozwój i brak ograniczeń, pozwoliły nam stać się potentatem w branży statuetek biznesowych z głównym naciskiem na indywidualne projekty i realizacje.

Poprzez rozbudowę własnego parku maszynowego i siatki sprawdzonych dostawców jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie wszystko. Kierujemy się zasadą, że nie ma projektów niemożliwych. Są tylko przeszkody, które można pokonać albo ominąć. 

Aby poznać nasze możliwości zapraszamy do galerii projektów na zamówienie, gdzie znajdują się najciekawsze nasze realizacje. A jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat używanych przez nas technologii, zapraszamy do GLASSO wiki, gdzie znajdziesz opisy poszczególnych materiałów i metod produkcyjnych.  

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur rozlokowanych na całym świecie. Dane kontaktowe w zakładce kontakt.

Dlaczego my?

Bo jesteśmy jedyni w swoim rodzaju:

  • Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wielkich możliwości upakowanych w jednej tylko firmie. 
  • Żaden materiał nie jest dla nas straszny. W naszych statuetek umieszczaliśmy nawet najbardziej nietypowe elementy, jak chociażby włókno węglowe, beton, kamienie szlachetne, panel podłogowy, tłok silnikowy i wiele innych.
  • Realizujemy nawet najbardziej wyszukane i szalone projekty. Statuetka z drewna, metalu, szkła i kamienia, w dodatku wszystko ma świecić? Czemu nie. 
  • Tworzymy nagrody dla każdego, kto ma życzenie stworzyć coś niepowtarzalnego, od klientów personalnych do największych firm i agencji reklamowych na całym świecie.   
     
NoPath - Copy (3).png
.