Logo Glasso PL

PRODUCENT STATUETEK, PUCHARÓW I GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Statuetki na zamówienie

Poszukujesz unikatowej statuetki, która podkreśli markę Twojej firmy. Chcesz zaskoczyć swojego kontrahenta prezentem, którego jeszcze nie dostał. A może żaden z naszych gotowych produktów nie trafił w Twoje gusta? Dzięki nam możesz stworzyć nową niepowtarzalną nagrodę, która zachwyci Ciebie i nagrodzonego.
 

Przy odrobinie inspiracji z Twojej strony, nasz utalentowany zespół artystów i grafików będzie w stanie wykreować projekt, który później przełożymy na finalne dzieło.
 

Nasze nieszablonowe i niespotykane nigdzie indziej podejście do tworzenia koncepcji oraz łączenia materiałów i technologii pozwala na wykonanie nawet najśmielszych projektów.

Glasso Statuetki na zamówienie

Jak to robimy?

OD IDEI DO DZIEŁA

W trzech prostych krokach Twoją wizję zamienimy w statuetkę, której potrzebujesz.

Krok 1
icon
ZAPYTANIE

Podziel się z nami swoim pomysłem i potrzebami. Każda informacja, idea czy grafika, którą posiadasz może być przydatna w procesie tworzenia projektu.

Krok 2
icon
PROJEKT

Ze zbioru informacji, które mogą wydawać się chaosem nasi projektanci wykreują projekty, gotowe do produkcji. Ich prezentacją są tworzone przez nas foto-realistyczne wizualizacje, które jeszcze przed wykonaniem pokażą jak statuetka będzie wyglądała.

Krok 3
icon
PRODUKCJA

Zaakceptowany projekt możemy w końcu przekuć w finalne dzieło. Przy pomocy naszych doświadczonych pracowników i bogatego parku maszynowego, to co póki co było wirtualną koncepcją nareszcie staje się rzeczywistością. Już niebawem będziesz trzymał w rękach swoją wymarzoną statuetkę.

Przykłady Nagród

Potrzeby naszych klientów i możliwości naszych projektantów są nieograniczone. Odwiedź naszą galerię i zobacz na co nas stać.

gallery
gallery
gallery
gallery

Jak przygotować się do zamówienia niestandardowego?

Często stworzenie projektu statuetki od zera może być łatwiejsze niż zmiana istniejącej już koncepcji. Zaczynamy od pustej kartki i możemy dowolnie wymyślać jak ma ona wyglądać. Niemniej jednak statuetki chcemy tworzyć w oparciu o Twoje zapotrzebowanie. Przekaż nam kilka najważniejszych informacji, które przybliżą nas do stworzenia projektu:
icon
Termin realizacjiData eventu, albo wręczenia statuetki jest punktem wyjścia. To ona determinuje ile mamy czasu na stworzenie projektu i produkcję statuetek. Im więcej czasu mamy tym więcej możemy zaoferować, ale mamy też propozycje na pilne okazje.
icon
Budżet:Ogrom naszych możliwości, przekłada się też na duży rozstrzał cenowy. To od Ciebie zależy czy zaprojektujemy nagrodę piękną acz minimalistyczną, czy stworzymy ekskluzywną, luksusową statuetkę, która będzie błyszczeć na scenie.
icon
Ilość:Wielkość zamówienia determinuje wybór odpowiednich technologii, ale wpływa także na cenę statuetki. Zupełnie inaczej wygląda produkcja pojedynczej statuetki, a serii kilkudziesięciu dla np. wszystkich gości eventu.
icon
Koncepcja:To Ty znasz swoją firmę i osoby, które dostaną statuetkę. Podziel się z nami swoją wizją. Kto? Komu? Za co? Z jakiej okazji? To są pytania, na które odpowiedzi przybliżają nas do zrozumienia celu wręczenia statuetki.
Jeżeli masz już swoją wizję wyglądu statuetki, też się nią z nami podziel. Każda wskazówka jest na wagę złota.
icon
Materiały i teksty:Już na etapie projektu musimy wiedzieć jakie teksty i grafiki są konieczne do umieszczenia na statuetce.

Czy potrzebuję statuetkę na zamówienie?

Oczywiście. Jeśli tylko czas i Twój budżet na to pozwalają, statuetki na zamówienie zawsze są lepszym wyborem niż gotowe realizacje. Wybierając opcję stworzenia nowej nagrody wiesz, że:

  • Twoja statuetka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.
  • Zyskujesz małe dzieło artystyczne, stworzone tylko dla Ciebie.
  • Zaskoczysz obdarowywanego czymś, czego jeszcze nie widział.
  • Będzie ona stworzona dla Ciebie i będzie odzwierciedlać Twój gust estetyczny.
  • Masz realny wpływ na proces projektowania. Każda Twoja uwaga jest dla nas cenna.
  • Możesz zawrzeć na niej dowolne treści bez obawy czy pasują do wyglądu i czy jest na nie miejsce – projekt jest przygotowany pod Twoje treści.
     

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie

Metal
Szkło
Drewno
Puchar
Druk 3D
Statuetki

Załącznik:

Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych podczas składania zapytania można znaleźć w naszym regulaminie.

Przekazałeś nam nieocenione informacje. Teraz czas na nas i naszych projektantów. Dzięki Twoim podpowiedziom stworzymy dla Ciebie projekt jakiego oczekujesz. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz tym projekt będzie bliżej Twoim oczekiwaniom.