Logo Glasso PL

PRODUCENT STATUETEK, PUCHARÓW I GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Statuetki szklane

Najwyższej jakości statuetki szklane spełniające oczekiwania szefów podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych, kulturalnych, sportowych, szkół wszystkich poziomów i innych w zakresie promocji, utrwalania wizerunku, a także pełniących rolę gadżetów oraz nagród w różnych formach rywalizacji i działalności marketingowo - reklamowej.

Szklane plakiety są komplementarne w stosunku do statuetek kryształowych, jednak ich forma zdominowana jest przez możliwości grawerowania laserowego znacznych ilości treści lub grafiki, ze względu na duże płaszczyzny szklane. W procesie produkcji i obróbki statuetki szklane podlegają ciągłej kontroli przez naszych pracowników, tak aby do Państwa trafiły jedynie wyselekcjonowane i pełnowartościowe, o najwyższej jakości. Większość statuetek szklanych jest indywidualnie zapakowana w piękne etui, na którym również możemy wytłoczyć dowolne treści i grafikę.

grawerowanie-zdjec.jpg

Grawerowanie zdjęć

Dla utrwalania laserem, dla wielu przyszłych pokoleń, wizerunku fotograficznego najbliższych i najważniejszych osób z rodziny i nie tylko.
szklane-plakiety.jpg

Szklane plakiety

Plakiety, to propozycja dla firm, przedsiębiorstw i instytucji, które zamierzają powierzchniowo grawerować informacje ważne z punktu widzenia reklamy, typu logo, nazwy, tytuły, ale także dla osób indywidualnych do grawerowania laserowego zdjęć rodzinnych lub utrwalonych na fotografii ważnych chwil z życia
plomienie.png

Szklane statuetki - płomienie

Rozpalają żar w sercu i umożliwiają wygrawerowanie uczuć, a także przedstawienie ich w postaci graficznej.
szklo-kolorowe.png

Szkło kolorowe

Ciekawe efekty wizualne uzyskane w procesie wypalania szkła z tlenkami metali dodają uroku każdemu projektowi, który z powodzeniem zastąpi tradycyjne gadżety promocyjne i reklamowe oraz nagrody.
szklo-obelsik.png

Szklane obeliski / wieże

Wysmukłość, prostota formy oraz trochę dostojności, a także znaczne możliwości grawerowania laserowego, na pewno sprzyjają wykonaniu ciekawych i nietuzinkowych projektów reklamowo – marketingowych.
szklo-diament.jpg

Szklane statuetki - diament

Niezwykle cenny i poszukiwany kamień szlachetny jest wzorcem dla tej formy i z pewnością podkreśli wartość i znaczenie treści wygrawerowanego projektu reklamowo – marketingowego.
szklo-gwiazdy.png

Szklane statuetki - gwiazdy

Odwieczne marzenie o poznaniu odległych i nieosiągalnych dla człowieka „ciał niebieskich” utrwalić można w kryształowych gwiazdach, a poprzez to firma lub instytucja zalśni i oczaruje jak gwiazdy na nieboskłonie.
szklo-fussing.jpg

Szkło stapiane - fussing

Proces stapiania w piecu odpowiednio przygotowanych kolorowych płytek szkła zaspokoi potrzeby klientów estetów i wrażliwych na kolory i formę projektu.
szklo-zegary.jpg

Zegary szklane

Niepowtarzalne i unikalne zegary, stanowią fuzję piękna, elegancji i ekskluzywności. Tak jak i wszystkie nasze statuetki szklane, także i one mogą być indywidualizowane, zarówno kształtem, wielkością, kolorem, czy stylem mechanizmu tarczowego.
szklo-projekty-zamwowienie.png

Projekty na zamówienie

Projekty indywidualne tworzone przez naszych grafików.

Dlaczego warto nas wybrać?

Glasso od wielu lat dostarcza najpiękniejsze projekty statuetek, które cechują się unikatowością i elegancją. Dzięki naszemu wyjątkowemu zespołowi grafików i projektantów, którzy działają pasją i zaangażowaniem, jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła. Rozumiemy, jak ważne jest dla Państwa zróżnicowanie projektów, dlatego nasze statuetki są dostępne w różnych formach, kształtach i kompozycjach, co pozwala na dopasowanie z różnymi branżami i podmiotami, od finansowych po kulturalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy szerokie możliwości w kwestii wyboru materiałów i nowoczesnych rozwiązań np. druk 3D czy grawer 3D.

Pełne wsparcie merytoryczne

Od chwili pierwszego kontaktu  z naszą Firmą, oferujemy wsparcie i profesjonalną pomocą. Poznając Państwa oczekiwania i pomysły oraz rolę, jaką ma spełniać produkt, doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań  i materiałów.

Indywidualny projekt oraz wizualizacje

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, który będzie spełniać wcześniej ustalone  założenia techniczne i wizualne. Otrzymasz realistyczną wizualizację, dzięki czemu będziesz mógł  obejrzeć swoje zamówienie jeszcze przed jego produkcją.

Gwarancja najwyższej jakości i terminowości

Zaufaj naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, a zagwarantujemy Ci niezrównaną jakość i doskonałe wykonanie Twoich wyjątkowych statuetek w ustalonym czasie.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Zapewnimy Ci jasną i przejrzystą wycenę dla każdego zlecenia od samego początku naszej współpracy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze merytoryczne i projektowe wsparcie.

Jak wyglda cały proces?

icon
Pomożemy Ci w wyborze

 Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasz zespół doradców udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowie na pytania.

icon
Przygotujemy dla Ciebie projekt

Nasi graficy na podstawie ustalonych wcześniej wytycznych, przygotują twój indywidualny projekt oraz wizualizację.

icon
Wyprodukujemy

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu przejdziemy do realizacji  zamówionych statuetek.

icon
Spakujemy i wyślemy

Ukończone statuetki zostaną starannie spakowane i wysłane  na wskazany adres, również za granicą.