Logo Glasso PL

PRODUCENT STATUETEK, PUCHARÓW I GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Statuetki kryształowe

Najwyższej jakości produkty spełniające oczekiwania szefów podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych, kulturalnych, sportowych, szkół wszystkich poziomów i innych w zakresie promocji, utrwalania wizerunku, a także pełniących rolę gadżetów oraz nagród w różnych formach rywalizacji i działalności marketingowo -reklamowej.

Statuetki kryształowe to synonim elegancji i luksusu, dlatego materiał do ich wykonania musi być z najwyższej „półki”. Nasza Firma nie uznaje w tym względzie żadnego kompromisu i dlatego wszystkie produkty są wykonywane z kryształu optycznego najlepszego gatunku. W procesie produkcji i obróbki kryształy podlegają ciągłej kontroli przez naszych pracowników, tak aby do Państwa trafiły jedynie wyselekcjonowane i pełnowartościowe, o najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół grafików i projektantów z pasją i zaangażowaniem tworzy niepowtarzalne, często unikatowe projekty statuetek.

gwiazdy.jpg

Statuetki kryształowe - gwiazdy

Odwieczne marzenie o poznaniu odległych i nieosiągalnych dla człowieka „ciał niebieskich” utrwalić można w kryształowych gwiazdach, a poprzez to firma lub instytucja zalśni i oczaruje jak gwiazdy na nieboskłonie.
plomienie.png

Statuetki kryształowe - płomienie

Płomień w literaturze zawsze był symbolem zarzewia, które zmieniało się w ogień i żar, symbolizujący zapał w dążeniu do sukcesu. Kryształowe płomienie niezwykle realistycznie pobudzają i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię.
obeliski.png

Obeliski / Wieże

Monumentalne statuetki pełnią ważną rolę przy realizacji dużych i ważnych projektów reklamowo – marketingowych mających trwałą wartość i wielkie znaczenie dla zleceniodawcy.
plakiety.jpg

Kryształowe plakiety

Jeśli krótki tekst w projekcie nie spełnia oczekiwań zleceniodawcy, gdyż zamierza utrwalić więcej treści, to plakieta jest dla tego celu wprost idealna.
zegary.png

Zegary kryształowe

Tradycyjny symbol nieuchronności przemijania oraz konieczności pozostawienia potomnym materialnych śladów swojej działalności lub przesłania dla nich, niezwykle uatrakcyjniają wybrane statuetki kryształowe.
krysztal-kolorowy.jpg

Kryształ kolorowy

Właściwy dobór kolorów w szkle nadzwyczaj wzbogaca artystycznie i plastycznie realizowany projekt i szczególnie doceniany jest przez ludzi ceniących oryginalność oraz harmonię projektu.
kole.png

Statuetki kryształowe - kule

Najdoskonalszy kształt figur geometrycznych przestrzennych znanych we wszechświecie, per analogiam mogące znakomicie wypełniać rolę statuetki w świecie biznesu krajowego i międzynarodowego oraz wielu dyscyplinach sportowych.
diamenty.jpg

Statuetki kryształowe - diamenty

Charakterystyczne i precyzyjne cięcia oraz szlify uosabiają doskonałość tego niezwykle cennego i poszukiwanego kamienia szlachetnego, dzięki czemu świetnie spełnia on rolę upominku, nagrody, a także wyróżnienia.
bryly-grawerowane-3d.jpg

Bryły grawerowane 3D

Grawerowanie laserowe, za pomocą grafiki komputerowej w technologii 3D, w najdoskonalszy sposób wizualizuje obiekty trójwymiarowe w kryształowych statuetkach ukazując w doskonały sposób nawet najmniejsze detale projektu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Glasso od wielu lat dostarcza najpiękniejsze projekty statuetek, które cechują się unikatowością i elegancją. Dzięki naszemu wyjątkowemu zespołowi grafików i projektantów, którzy działają pasją i zaangażowaniem, jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła. Rozumiemy, jak ważne jest dla Państwa zróżnicowanie projektów, dlatego nasze statuetki są dostępne w różnych formach, kształtach i kompozycjach, co pozwala na dopasowanie z różnymi branżami i podmiotami, od finansowych po kulturalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy szerokie możliwości w kwestii wyboru materiałów i nowoczesnych rozwiązań np. druk 3D czy grawer 3D.

Pełne wsparcie merytoryczne

Od chwili pierwszego kontaktu  z naszą Firmą, oferujemy wsparcie i profesjonalną pomocą. Poznając Państwa oczekiwania i pomysły oraz rolę, jaką ma spełniać produkt, doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań  i materiałów.

Indywidualny projekt oraz wizualizacje

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, który będzie spełniać wcześniej ustalone  założenia techniczne i wizualne. Otrzymasz realistyczną wizualizację, dzięki czemu będziesz mógł  obejrzeć swoje zamówienie jeszcze przed jego produkcją.

Gwarancja najwyższej jakości i terminowości

Zaufaj naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, a zagwarantujemy Ci niezrównaną jakość i doskonałe wykonanie Twoich wyjątkowych statuetek w ustalonym czasie.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Zapewnimy Ci jasną i przejrzystą wycenę dla każdego zlecenia od samego początku naszej współpracy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze merytoryczne i projektowe wsparcie.

Jak wygląda cały proces?

icon
Pomożemy Ci w wyborze

 Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasz zespół doradców udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowie na pytania.

icon
Przygotujemy dla Ciebie projekt

Nasi graficy na podstawie ustalonych wcześniej wytycznych, przygotują twój indywidualny projekt oraz wizualizację.

icon
Wyprodukujemy

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu przejdziemy do realizacji  zamówionych statuetek.

icon
Spakujemy i wyślemy

Ukończone statuetki zostaną starannie spakowane i wysłane  na wskazany adres, również za granicą.